Ольга
Отзыв
УВАГА, ВАЖЛИВИЙ ВІДГУК. Жахливе, найгірше, пихате, бидлотне недоСТО. В якому дурять, і крадуть ваші гроші Не їдьте сюди ніколи і ні при яких обставинах. Приїхали замінити сажевий фільтр, нічого не зробили, нарахували нам 8350 за зняття та встановлення деталей авто (прикріплюю фото) ви чо? Все ок? Ці космічні абсурдні ціни придумують з неба, прайсу на них немає, при ви...