Real Staff - ОТЗЫВЫ О КОМПАНИИ

Real Staff

Рейтинг:
5 (6 отзывов)
Создана: 2023-12-07

Адрес компании:
Украина

Телефон:
+38 097-623-24-67

Описание
​Ріал Стаф – польсько-українська агенція з організації сільськогосподарського стажування за кордоном для громадян України. Діяльність компанії - це співпраця з роботодавцями розвинених країн Європи, студентами та випускниками українських аграрних закладів, допомога молоді у вивченні іноземної мови.

Поделиться

Отзывы

6 из 6
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Працювала в Німеччині на сезонці, збирала фрукти. Вакансія відповідала всім умовам. Тому я звернулась знову і чекаю вакансію на сезонку в Норвегію . Співпрацею з компанією задоволена. З часом доповню відгук, після роботи в Норвегії
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Два роки вже працюю в Данії! Їхав по студенській програмі, залишився на робочку. Задоволений, що познайомився з компанією Ріал Стаф! працівники дуже порядні, надійні та знають свою справу! дуже вдячний за допомогу з оформленням!
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Контракт в Норвегію чекав недовго, подався в посольство, - все пояснили, допомогли оформити для відкриття робочої візи. На місці також все добре, проблем немає працюю на коровах. Звертайтесь до Ріал Стаф - вони не обманюють!
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Обратился к ребятам за помощью ,помогли мне и моей жене выехать в Данию на ферму, очень ответственные и добросовестные,спасибо Вам. Рекомендую!
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Про компанію дізналась від друзів, мені її порекомендувала подруга, яка оформилась через них в Данію . Я також захотіла пройти стажування на коровах в Данії. Мені швидко знайшли контракт , підготували всі документи для відкриття візи і от я вже 3 місяці працюю з корівками. Дякую співробітникам за якісний сервіс!
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Seriously speaking your company Real Staff is a good company, it helped me in finding this place of work where am working right now. It took me less than a month to get my contract dew to the help and cooperation with Real Staff, am in Denmark and happily work, "thank you Real Staff company"

Отзывы о других компаниях

Рейтинг:
последний отзыв: 2024-02-14
Описание
​Ріал Стаф – польсько-українська агенція з організації сільськогосподарського стажування за кордоном для громадян України. Діяльність компанії - це співпраця з роботодавцями розвинених країн Європи, студентами та випускниками українських аграрних закладів, допомога молоді у вивченні іноземної мови....
Рейтинг:
последний отзыв: 2020-03-11
Описание
Компания «M&A Work» осуществляет подбор персонала различного уровня квалификации для работы в странах Европы. Благодаря постоянному сотрудничеству с проверенными работодателями, мы способны гарантировать максимально оперативное трудоустройство и профессиональную юридическую поддержку для каждого клиента! Вместе с нами вы сможете реализовать свой потенциал, а также пол...
Рейтинг:
последний отзыв: 2024-02-20
Описание
Romanesc Group — миграционная компания, оказывающая юридическую помощь гражданам РФ, Украины, Республики Беларусь и других стран СНГ. Основное направление деятельности — оформление гражданства Румынии и, как следствие, всего Евросоюза. В отзывах о Romanesc клиенты компании делают акцент на качестве предоставляемых услуг, соблюдении всех сроков и помощи юристов на к...