Real Staff - ОТЗЫВЫ О КОМПАНИИ

Real Staff

Рейтинг:
5 (11 отзыв)
Создана: 2023-12-07

Адрес компании:
Украина

Телефон:
+38 097-623-24-67

Описание
​Ріал Стаф – польсько-українська агенція з організації сільськогосподарського стажування за кордоном для громадян України. Діяльність компанії - це співпраця з роботодавцями розвинених країн Європи, студентами та випускниками українських аграрних закладів, допомога молоді у вивченні іноземної мови.

Поделиться

Отзывы

11 из 11
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Завдяки компанії Real Staff здобув досвід в Данії. На даний момент, вони допомогли мені отримати місце для роботи в Норвегії, за що я дуже вдячний. Бажаю Real Staff хороших клієнтів та процвітання! Всім, хто хоче поїхати на стажування за кордон, рекомендую!
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Рекомендую компанію Ріал Стаф усім! Мені і моїй дівчині знайшли роботу на теплицях у Данії, дуже швидко. Знаю багато, кому вони допомагали. Ціни нормальні. Трохи потрібно повозитися з оформленням анкети, але то є добре для справи. В цілому ми задоволені і плануємо після Данії через Ріал Стаф поїхати знову на роботу до Норвегії чи Фінляндії.
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Звернувся до компанії за порадою друзів. Швидко оформився, - роботу знайшли мені на коровах в Норвегію. Візу чекав відносно недовго. Хочу наголосити, що співробітники Ріал Стаф відповідають за свої слова - якщо назвали ціну за послуги, то так і є на момент розрахунку, по умовам на фермі і зарплаті також все так як мені розказували в Україні. Взагалі, хлопці молодці! Р
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Через цю компанію виїхало на стажування в Данію багато моїх знайомих та друзів, тому і я звернувся до них. В даний час я працюю на коровах біля Хорсенса. Оформлення пройшло без задоринки: від співбесіди до виїзду: головне слухати, що тобі кажуть співробітники компанії і виконувати їхні поради. Взагалі вони надійні люди! Після Данії, якщо буду планувати виїзд за кордон
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Я мав недавно справу з Ріал Стаф. Все зробили порядно, сервісом задоволений. Планую в мабутньому звертатись до них знову.
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Працювала в Німеччині на сезонці, збирала фрукти. Вакансія відповідала всім умовам. Тому я звернулась знову і чекаю вакансію на сезонку в Норвегію . Співпрацею з компанією задоволена. З часом доповню відгук, після роботи в Норвегії
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Два роки вже працюю в Данії! Їхав по студенській програмі, залишився на робочку. Задоволений, що познайомився з компанією Ріал Стаф! працівники дуже порядні, надійні та знають свою справу! дуже вдячний за допомогу з оформленням!
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Контракт в Норвегію чекав недовго, подався в посольство, - все пояснили, допомогли оформити для відкриття робочої візи. На місці також все добре, проблем немає працюю на коровах. Звертайтесь до Ріал Стаф - вони не обманюють!
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Обратился к ребятам за помощью ,помогли мне и моей жене выехать в Данию на ферму, очень ответственные и добросовестные,спасибо Вам. Рекомендую!
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Про компанію дізналась від друзів, мені її порекомендувала подруга, яка оформилась через них в Данію . Я також захотіла пройти стажування на коровах в Данії. Мені швидко знайшли контракт , підготували всі документи для відкриття візи і от я вже 3 місяці працюю з корівками. Дякую співробітникам за якісний сервіс!
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Seriously speaking your company Real Staff is a good company, it helped me in finding this place of work where am working right now. It took me less than a month to get my contract dew to the help and cooperation with Real Staff, am in Denmark and happily work, "thank you Real Staff company"

Отзывы о других компаниях

Рейтинг:
последний отзыв: 2018-08-26
Описание
Внимание всем кто ищет работу в Корее, последние полгода на OLX регулярно даёт объявления некий Юрий фамилия Таран он же Korea Job в одном лице вот ссылка на одно из них (https://www.olx.ua/obyavlenie/rabota-v-yuzhnoy-koree-z-p-ot-2000-u-e-bez-predoplat-dnepr-IDxbj5Q.html) предлагает неплохой вариант трудоустройства в Корее, за свои услуги просит 250 долларов в Украин...
Рейтинг:
последний отзыв: 2024-05-03
Описание
Компания Aristipp предоставляет консультации по вопросам оформления гражданства ЕС. Самыми распространенными направлениями услуг Аристипп являются программы репатриации в такие страны как Румыния, Болгария и получение карты поляка. Из преимуществ можно выделить большой спектр предоставляемых услуг, квалифицированность и опыт сотрудников Aristipp, отзывы клиентов по...
Рейтинг:
последний отзыв: 2020-07-09
Описание
 ...