leooptyka.com - ОТЗЫВЫ О КОМПАНИИ

leooptyka.com

Рейтинг:
5 (2 отзыва)
Создана: 2024-03-14

Адрес компании:
Украина

Телефон:
380503704359

Описание
У наших оптиках ми надаємо повний комплекс послуг а саме: Консультація лікаря У нас ви можете пройти повну перевірку зору та отримати фахову консультацію лікаря окуліста. Виготовлення та ремонт окулярів Ми раді повідомити, що крім великого вибору оправ, сонцезахисних окулярів і засобів для корекції зору, в Леооптиці для вас працює дві майстерні де ви можете замінити лінзи (скло, полімер) в окулярах (сонцезахисних чи для корекції зору). Виготовити лінзи для сонцезахисних чи окулярів для корекції зору (за рецептом). Відремонтувати будь-яку оправу (металеву чи пластмасову). Дитяче апаратне лікування Дитяча корекція зору (Бриз, Макулостимулятор, АСО, Амбліопанорама, метод по В. В. Коваленко за допомогою лінійки аккомодаційної, вправи по А. Б. Дашевському). Дуже важливо берегти зір з дитинства та своєчасно проводити діагностику і лікування органів зору.

Поделиться

Отзывы

2 из 2
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Почалися проблеми з зором. Друг порекомендував леооптику, довго думав чи не пожалію. Сходив. Не пожалів. Рекомендую всім.
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Залишилась лише приємні враження після відвідування. Дуже приємні і тактовні консультанти. Мені запропонували перевірку зору, сподобався підхід та чіткі пояснення офтальмолога. Класно, що не нав‘язують все найдорожче, а підбирають по вашому бюджету та потребах. Зроблено сучасно, якісно, обладнання новеньке…усе на найвищому рівні????

Отзывы о других компаниях

Рейтинг:
последний отзыв: 2019-05-24
Описание
Комплексные лечебно-оздоровительные программы. Программы медицинского обслуживания. Анализы и лабораторные исследования. Функциональная диагностика. УЗИ. Общая терапия. Онкология. Неврология. ...
Рейтинг:
последний отзыв: 2024-02-20
Описание
Romanesc Group — миграционная компания, оказывающая юридическую помощь гражданам РФ, Украины, Республики Беларусь и других стран СНГ. Основное направление деятельности — оформление гражданства Румынии и, как следствие, всего Евросоюза. В отзывах о Romanesc клиенты компании делают акцент на качестве предоставляемых услуг, соблюдении всех сроков и помощи юристов на к...
Рейтинг:
последний отзыв: 2012-12-03
Описание
Товары: - Лекарственные средсва. ...