Vape Hub - найкращий вейп шоп України - ОТЗЫВЫ О КОМПАНИИ

Vape Hub - найкращий вейп шоп України

Рейтинг:
5 (2 отзыва)
Создана: 2023-02-11

Адрес компании:
Украина

Телефон:
0-800-333-034

Описание
Вейп шоп Vape Hub - один із лідерів на ринку України із продажу товарі для електронного куріння. На вибір клієнтів пропонуються якісні товари від українських та закордонних виробників. У вейп шопі можна придбати одноразки, под системи, рідини, комплектуючі. Для зручності клієнтів у багатьох містах відкриті офлайн магазини.

Поделиться

Отзывы

2 из 2
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Vape Hub мій улюблений вейп шоп. Дуже часто роблю там замовлення. Навіть купую подарунки для своїх друзів та родичів. Адже багато хто з них теж полюбляє електронні сигарети. А я надаю перевагу одноразкам. Адже не люблю слідкувати за тим, щоб под система була заправлена та заряджена. Але таку думку поділяють не всі.
Рейтинг:
Имя клиента:
Отзыв
Зробити замовлення у вейп шопі Vape Hub дуже просто. Можна зробити замовлення на сайті або ж звернутися за консультацією до операторів, які можуть допомогти підібрати потрібний товар. Якщо замовлення буде оплачено до 16 години, воно буде відправлене в той самий день. Замовляти можна із післяплатою. При замовленні на суму від 999 гривень, доставка безкоштовна.

Отзывы о других компаниях

Рейтинг:
последний отзыв: 2020-07-20
Описание
Компания "ДОНПРАЙМ ЛТД" реализует во все регионы Украины: 1. Пневматический инструмент • скобы для пневмостеплера, скобы обивочные, скобы из нержавейки • гвозди для пневмопистолета, нейлера, пневмомолотка (барабанные, кассетные, реечные) • микрошпильки, микрогвозди, штифты для пневмоинструмента • гвоздезабивные, скобозабивные, штифтозабивные пневмопистолеты 2. Д...
Рейтинг:
последний отзыв: 2024-01-04
Описание
Компания EZstatum предлагает получить гражданство ЕС с профессиональной поддержкой юристов. Специалисты компании ответят на любые вопросы по процедурам оформления гражданства Румынии, помогут собрать документы, подготовят к прохождению присяги и сопроводят при получении внутренних документов. Весомым преимуществом компании являются максимально короткие сроки. Каждый...
Рейтинг:
последний отзыв: 2021-11-18
Описание
Бренд создающий одежду для скейтеров...